Elkamino Art

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Skrzynia drewniana

Bardzo ładna, stylizoana, skrzynia drewniana, artystycznie ręcznie malowana i woskowana, wymiar dług. ok. 95 cm, szer. ok. 50 cm, wys. ok. 48 cm. 

984,00 zł Dostępny
Bocian Drewniany

Piękny dekor, ręcznie wykonany z drewna. Wysokość ok. 58 cm. 

73,80 zł Dostępny
Bocian Drewniany mały

Piękny dekor, ręcznie wykonany z drewna. Wysokość ok. 32 cm. 

61,50 zł Dostępny
Bocian Drewniany Ramka

Piękny dekor, ręcznie wykonany z drewna. Wysokość ok. 30 cm. 

55,35 zł Dostępny
Kołyska Drewniana

Piękna kołyska, ręcznie wykonana i pomalowana. Długość 100 cm, wys. 80 cm szer. 54 cm

1 205,40 zł Dostępny
Mozaika piksel

Kostka do układania mozaiki, wymiar ok. 1,4 cm x 1,4 cm, grubość ok. 0,9 cm. Z jednego kg. można ułożyć mozaikę o boku ok. 23 cm. kostkę można malować.

19,00 zł Dostępny
Planter mały, donica betonowa

W naszej ofercie dostępne są również plantery wykonane  betonu, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Wymiary dostępne w galerii

800,00 zł Dostępny
Planter duży, donica betonowa

W naszej ofercie dostępne są również plantery wykonane  betonu, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Wymiary dostępne w galerii

1 200,00 zł Dostępny
20,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
Gzyms

Gzyms płytka dekoracyjna wykończeniowa Dostępna w 14 kolorach Wymiary: ok26x6x5cm

8,50 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Wśród oferowanych w sklepie Elkamino Dom produktów są stylowe i niestandardowe dekoracje ogrodowe, które upiększą teren wokół Państwa domu i sprawią, że goście będą zachwyceni jego wystrojem. Proponujemy naszym klientom wykonane z precyzją artystyczne elementy wyposażenia posesji, takie jak:

  • skrzynie drewniane,
  • artykuły ozdobne,
  • kołyski drewniane ręcznie robione,
  • kostka do układania mozaiki.

Sprzedawane przez naszą firmę skrzynie są realizowane z najwyższą precyzją i zostały starannie ręcznie pomalowane na kolor niebieski oraz pokryte woskiem, by zachować efektowny wygląd na dłuższy czas. Oferowane skrzynie posiadają długość około 95 cm, a także są szerokie na 50 cm i wysokie na 48 cm.

W asortymencie sklepu Elkamino Dom znajdują się również kołyski drewniane, które mają atrakcyjne wykończenia zewnętrzne. Nasze artykuły mają stabilną konstrukcję oraz zostały wyposażone w kunsztownie wykonane poduszki. Oferujemy również dekoracje ogrodowe w kształcie bociana.

Produktem, który pozwoli udekorować Państwa ogród, jest kostka do układania mozaiki, którą nadaje się również do malowania. Kostka została wykonana w formie graniastosłupa o boku 1,4 cm, a z jednego kilograma produktu można ułożyć mozaikę o boku około 23 cm.