ELKAMINO ART

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Planter mały, donica betonowa

W naszej ofercie dostępne są również plantery wykonane  betonu, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Wymiary dostępne w galerii

1 600,00 zł Dostępny
Planter duży, donica betonowa

W naszej ofercie dostępne są również plantery wykonane  betonu, dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Wymiary dostępne w galerii

2 400,00 zł Dostępny
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wśród oferowanych w sklepie Elkamino Dom produktów są stylowe i niestandardowe dekoracje ogrodowe, które upiększą teren wokół Państwa domu i sprawią, że goście będą zachwyceni jego wystrojem. Proponujemy naszym klientom wykonane z precyzją artystyczne elementy wyposażenia posesji, takie jak:

  • skrzynie drewniane,
  • artykuły ozdobne,
  • kołyski drewniane ręcznie robione,
  • kostka do układania mozaiki.

Sprzedawane przez naszą firmę skrzynie są realizowane z najwyższą precyzją i zostały starannie ręcznie pomalowane na kolor niebieski oraz pokryte woskiem, by zachować efektowny wygląd na dłuższy czas. Oferowane skrzynie posiadają długość około 95 cm, a także są szerokie na 50 cm i wysokie na 48 cm.

W asortymencie sklepu Elkamino Dom znajdują się również kołyski drewniane, które mają atrakcyjne wykończenia zewnętrzne. Nasze artykuły mają stabilną konstrukcję oraz zostały wyposażone w kunsztownie wykonane poduszki. Oferujemy również dekoracje ogrodowe w kształcie bociana.

Produktem, który pozwoli udekorować Państwa ogród, jest kostka do układania mozaiki, którą nadaje się również do malowania. Kostka została wykonana w formie graniastosłupa o boku 1,4 cm, a z jednego kilograma produktu można ułożyć mozaikę o boku około 23 cm.