PŁYTKI STARA CEGŁA PODŁOGA / TARAS

Estetyczna cegła tarasowa

Marzysz o tarasie, który wygląda jak dziedziniec starego budynku? Cegła tarasowa pomoże Ci uzyskać pożądany efekt na jego nawierzchni. Swoim wyglądem nawiązuje do starych kamienic, dworków i pałacyków, dlatego doskonale uzupełnia budynki utrzymane w dawnym stylu. Taras ze starej cegły dzięki niezwykle ciepłemu charakterowi idealnie pasuje również do budowli w stylu śródziemnomorskim. Będzie się świetnie prezentować szczególnie w zestawieniu z białą elewacją i tradycyjną dachówką. Dostępność kilku wariantów płytek różniących się rozmiarami, kształtem i kolorem pozwoli wybrać idealny wariant do każdej aranżacji.

Estetyczna cegła podłogowa nadaje się również do wnętrz. W ten sposób najchętniej wykańczane są kuchnie, przedpokoje czy hole. Wyjątkowy urok cegły szczególnie dobrze prezentuje się w aranżacjach rustykalnych i wspomnianych już śródziemnomorskich. Niezależnie od tego, czy Twoją inspiracją wnętrzarską są greckie wyspy, Prowansja czy Hiszpania, płytki ceglane odnajdą się idealnie w takich pomieszczeniach. Do cegły doskonale pasuje drewno, szczególnie to w ciemniejszych odcieniach, surowe i postarzane oraz inne tradycyjne materiały i formy. Można też przełamać jej rustykalny charakter, wybierając na wskroś nowoczesne dodatki. Na taras ze starej cegły świetnie będą pasowały też meble w stylu kawiarnianym ze stelażem wykonanym z metalu.

Podłoga i taras ze starej cegły – właściwości

Poza wyjątkowymi walorami estetycznymi cegła na taras i podłogę ma również wiele innych atutów. Jednym z podstawowych jest wspomniana już solidność oraz trwałość. Na uwagę zasługuje też łatwość utrzymania – można ją czyścić zwykłą wodą, a najlepsze rezultaty daje zastosowanie myjki ciśnieniowej. Płytki ceglane nie wchłaniają zanieczyszczeń, a zaimpregnowane będą się świetnie prezentować przez bardzo długi czas. Nasza oferta obejmuje różne modele, które m

Odznaczają się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne. Można je w prosty sposób czyścić, przy zastosowaniu zwykłej wody. Dla zachowania na dłuższy czas estetycznego wyglądu zaleca się impregnowanie. Powierzchnia zachowuje właściwości estetyczne, a dodatkowo jest odporna na wnikanie wilgoci oraz absorbowanie zanieczyszczeń. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą płytek dekoracyjnych elewacyjnych oraz cegły gotyckiej.