Co zrobić, aby wnętrze stało się oazą spokoju i wytchnienia, aby było zawsze stylowe i niepowtarzalne? To pytanie często jest zadawane podczas remontu czy chęci zmiany wystroju mieszkania... Tak naprawdę to nie wiele potrzeba, aby wnętrze stało się wyjątkowe.


Błędny dobór koloru ścian sprawi, że pokój staje się chłodny i surowy, a kwiaty czy inne dodatki nie rozwiążą tego problemu. Myśląc o zmianie pojawia się dylemat czy zmienić kolor ścian czy użyć tapety? Zwolenników tapet jest tyle samo, ile przeciwników. Tak więc nie można zapomnieć jeszcze o innej alternatywie. Płytki naścienne w stylu Starej Cegły są nostalgiczne, a jednocześnie industrialne. Jest to produkt wyjątkowy, ponieważ wizualnie wygląda jak XIX- wieczna cegła a w rzeczywistości jest to dość cienka płytka dzięki czemu nie obciąża ścian. Płytki Stara Cegła są produkowane z najlepszej jakości materiałów a ich ręczne wykonanie daje gwarancje niepowtarzalności. Charakterystyczna kolorystyka, rysy, wyżłobienia i wyszczerbienia sprawią, że płytki będą pasowały do różnego rodzaju wnętrz. Nie tylko rustykalnych czy tradycyjnych, ale również przestrzeni loftowych oraz nowoczesnych.


Fascynacja płytkami ozdobnymi na ścianę inspirowanymi cegłą retro trwa już od jakiegoś czasu, co doskonale widać na rynku materiałów wykończeniowych. Jednak nie każda imitacja cegły na ścianę prezentuje się tak, jak wyglądałaby stara cegła. Jeśli zależy nam na uzyskaniu realistycznego, a zarazem estetycznego efektu warto wybrać płytki ozdobne na ścianę zamiast wielkoarkuszowych okładzin ściennych, dla których inspiracją była cegła retro. Wybór płytek oraz ich odpowiednie ułożenie pozwoli na uzyskanie efektu wizualnego bardzo zbliżonego do tego, jaki daje stara cegła na ścianę… Poszukując oryginalnych materiałów do wystroju wnętrz, z pewnością warto zwrócić uwagę na walory, jakimi wykazuje się stara cegła. Cegła cementowa nie tylko świetnie się prezentuje, ale również odznacza się bardzo dobrą trwałością i odpornością na uszkodzenia. To, dlatego jest to materiał wybierany przez wymagających klientów.
Kolejnym aspektem przemawiającym do wyboru płytek Stara Cegła jest możliwość układania ich w różnych przestrzeniach. W łazience czy kuchni, gdzie są narażone na wysoką wilgoć jak również na podłodze. Płytki przy odpowiedniej impregnacji są odporne na zabrudzenia i zniszczenia. Dodatkowo metoda ich kładzenia na ścianę czy podłogę jest bardzo prosta dzięki czemu nie potrzebna jest specjalistyczna widza i dodatkowe umiejętności. Może to zrobić każdy.

PRZEDSTAWIONY NA ZDJĘCIACH PRODUKT 

Płytka Staropolska Jasna