KORA KAMIENNA/OZDOBNE KRUSZYWA OGRODOWE

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
KORA KAMIENNA 32-63MM

Kora kamienna 32-63mmProdukt naturalnego pochodzenia w kolorze brązowo-żółtym z delikatnie mieniącymi się brokatem. Cena dotyczy 1T (bigbag)

409,00 zł Dostępny
KORA KAMIENNA 11-32MM

Kora kamienna 11-32mmProdukt naturalnego pochodzenia w kolorze brązowo-żółtym z delikatnie mieniącymi się brokatem. Cena dotyczy 1T (bigbag)

409,00 zł Dostępny
KORA KAMIENNA 8-16MM

Kora kamienna 8-16mmProdukt naturalnego pochodzenia w kolorze brązowo-żółtym z delikatnie mieniącymi się brokatem. Cena dotyczy 1T (bigbag)

409,00 zł Dostępny
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Gnejs to unikalny kamień ogrodowy stanowiący niepowtarzalną formę ozdoby ogrodów, obiektów użyteczności publicznej, zieleni miejskiej, itp.

Kora kamienna to innowacyjny produkt wykorzystywany w dekoracji rabat, ścieżek w ogrodzie. Ten wyjątkowy materiał zawdzięcza swoim właściwościom wiele zastosowań. Przede wszystkim stanowi substytut zwykłej kory drzewnej, którą trzeba regularnie wymieniać. Wytrzymały gnejs nie podlegający procesowi rozkładu będzie chronił ziemię przed utratą wilgoci i zapobiegnie rozwojowi chwastów na lata. Niestraszny jest gnejsowi siarczysty mróz ani upalne lato, potężna ulewa czy porywisty wiatr.

Kamień gabionowy to jak sama nazwa wskazuje, idealne wypełnienie do gabionów, jednakże może być również stosowany jako alternatywa kory kamiennej na dużych powierzchniach i skalniakach. Wiodącą właściwością gnejsowego kamienia gabionowego jest wytrzymałość tych głazów, które mogą przez lata spoczywać w gabionach w nienaruszonym stanie. Dzięki tej trwałości oraz modernistycznej charakterystyce kamienie gabionowe służą jako stylistyczne ogrodzenia posesji. Ponadto, gabionów używa się w architekturze ogrodowej – mogą one stać się małym murkiem oddzielającym przestrzeń, efektowną ścianą przy tarasie, czy wygodną i stabilną ławką. Z gnejsem wyobraźnia nie zna granic