Zestaw do spoinowania fugownica

26 Przedmioty

Po położeniu płytek na ścianę czy podłogę należy wypełnić przerwy pomiędzy nimi specjalną spoiną, której faktura oraz kolor jest indywidualnym wyborem każdej osoby dekorującej pomieszczenie. Te prace wykończeniowe przebiegną znacznie szybciej jeżeli wykorzystają Państwo do tego proponowane przez nas narzędzie. Fugownica o lekkiej oraz mocnej konstrukcji z obrotowym uchwytem na tubę, pozwoli na szybkie i dokładne wypełnienie spoiną szczelin pomiędzy płytkami.

Do fugownicy dołączamy szereg dodatkowych akcesoriów takich jak:

  • końcówki do precyzyjnego nakładania masy,
  • pędzelek do modelowania spoin,
  • szczoteczka do modelowania spoin.

Doskonale sprawdzi się ona zarówno w przypadku płytek kamiennych, jak i ceglanych. Tuba ma pojemność 600 ml i jest wyposażona w szczelny tłoczek, dzięki czemu mogą Państwo nakładać gotową zaprawę spoinową bezpośrednio do tuby.

91,50 zł

Oferta ważna do wyczerpania zapasów

Napisz opinię

Zestaw do spoinowania fugownica

Zestaw do spoinowania fugownica

Zestaw do spoinowania różnego rodzaju płytek ściennych, podłogowych, kamiennych i ceglanych. Pojemność tuby 600 ml. Szczelny tłoczek, zaprawę można nakładać bezpośrednio do tuby.

1.      Prawo odstąpienia od umowy

Klientowi, będącemu konsumentem, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

W celu skorzystania z prawa, o którym mowa powyżej Klient powinien w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy, złożyć jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy na piśmie i wysyłać je na adres: „Elkamino Dom” Michta i Świerżewski Sp. J., ul. Gen Skokowskiego 99, 96-313 Jaktorów-Kolonia.

Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, stanowiącego załącznik do niniejszego Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. 

Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodził się on na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem poza ewntualnymi kosztami dostarczenia rzeczy.

Klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru na adres: „Elkamino Dom” Michta i Świerżewski Sp. J., ul. Gen Skokowskiego 99, 96-313 Jaktorów-Kolonia niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Klienta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Konkurs Dla architektów