Elkamino Dom to firma z bogatym doświadczeniem w branży elewacjno-dekoracyjnej. Produkujemy różnego rodzaju płytki ścienne, podłogowe, schodowe i parapetowe. Kamień elewacyjny w dwóch typach: gipsowy - przeznaczony do wnętrz i cementowy - przeznaczony do elewacji zewnętrznych i wewnętrznych, jest to kamień, który nada twojemu domowi, mieszkaniu unikalny urok i ciepło. Płytki starej cegły na ściany, schody i parapety. Beton architektoniczny pozwalający stworzyć wnętrze i elewację w nowoczesnym industrialnym stylu.

Stawiamy na jakość i estetykę naszych produktów, ponieważ przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów. Przytulny dom do którego chce się wracać, dom który jest ładnie urządzony, gdzie człowiek czuje się dobrze, otoczony pięknem.

Nasze płytki są m.in. przyjazne środowisku, mrozoodporne i posiadają dobre właściwości docieplające. Według nas najważniejszą ich cechą jest piękno i estetyka. Produkowane z najlepszej jakości gipsu, białego cementu i odpowiednio dobranych kruszyw oraz znakomitych barwników, uzyskują doskonałą jakość.