beton architektoniczny 

Jest 8 produktów.

Materiałem, który można odnaleźć w naszej ofercie jest beton architektoniczny. To tworzywo bardzo trwałe i odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem. Surowa, chłodna barwa i jednolita powierzchnia, jaką posiadają płyty betonowe doskonale nadaje się do współczesnego budownictwa oraz aranżacji wnętrz. Stanowi idealne tło do odważnych w barwie i formie dekoracji, ale także samodzielnie jest niezwykle estetycznym materiałem w połączeniu ze szkłem, drewnem, metalem, itp.

W naszej ofercie dostępny jest beton architektoniczny w postaci płyt w bardzo korzystnej cenie. Proponujemy rozwiązania o bardzo różnym kształcie i odmiennych wymiarach. Oferujemy także możliwość wyboru powierzchni gładkiej lub porowatej. Produkty idealnie nadają się na ścianę i są łatwe w instalacji.

Widok:

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 75x90 cm(+,-2mm). grubość 2,5 cm.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 50x100 cm(+,-2mm), grubość 2 cm. Dostępna w wersji z otworami dekoracyjnymi oraz bez otworów. Struktura powierzchni gładka lub porowata.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 60x75 cm(+,-2mm), grubość 1,5 cm. Płyta dostępna w wersji z otwowrami dekoracyjnymi. Struktura powierzchni gładka lub porowata.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 60x60 cm(+,- 2mm), grubość 1,5 cm. Płyta dostępna w wersji z otworami dekoracyjnymi oraz bez otworów. Struktura powierzchni gładka lub porowata.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 70x 86,5 cm(+,-2mm), grubość 2 cm. Płyta dostępna w wresji bez otworów dekoracyjnych. Struktura powierzni gładka lub porowata.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 70x70 cm(+,- 2mm). grubość 1,5 cm.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 70x70 cm(+,- 2mm). grubość 1,5 cm.

Płyta z betonu architektonicznego w rozmiarze 60x120 cm(+,-2mm), grubość 2,5 cm. Dostępna w wersji z otworami dekoracyjnymi oraz bez otworów. Struktura powierzchni gładka lub porowata.

Konkurs Dla architektów