sklep 

W tej kategorii nie ma produktów.

Specjalnością firmy Elkamino Dom jest produkcja wysokiej jakości materiałów elewacyjno-dekoracyjnych, takich jak płytki w stylu starej cegły, beton architektoniczny czy kamień ozdobny na ściany. Jako doświadczony producent chcemy zaproponować estetyczne rozwiązania wykończeniowe, przy pomocy których będą Państwo mogli uzyskać zamierzony efekt wizualny. W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się zarówno płytki na ścianę i kamień elewacyjny, jak i stara cegła podłogowa, schodowa bądź tarasowa.

Ciekawym oraz bardzo modnym materiałem wykończeniowym w aranżacji wnętrz jest również beton architektoniczny. Jego surowy wygląd, łatwość montażu, a także dostępność w różnych wymiarach i fakturach powierzchni sprawia, że jest to produkt dający wiele możliwości aranżacyjnych.

Wyrobem wykończeniowym, który jest ostatnio często wykorzystywany w różnego rodzaju projektach aranżacyjnych, są płytki ze starej cegły. Producent Elkamino Dom specjalizuje się w tworzeniu płytek ceglanych, dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo rozwiązania w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Stara cegła prezentuje się doskonale zarówno na elewacji budynku, jak i we wnętrzach - szczególnie często wykorzystuje się ją jako element dekoracyjny ścian w kuchni lub salonie.

W ofercie naszego sklepu internetowego poza kamieniem dekoracyjnym, betonem architektonicznym oraz płytkami z cegły znajdują się także akcesoria w postaci impregnatów, fug i klejów. Z przyjemnością pomożemy Państwu w dokonaniu odpowiedniego zakupu.

Konkurs Dla architektów